Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Yaylar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında kendimizi farklı yollarla ifade etmek, aşkta hızlı davranmak, bildiğimiz gibi ilerlemek isteyeceğiz.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak aceleyle kararlar vermekten kaçınınız.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişiyle, fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlık istersiniz. Sorun yaratan konular varsa ister istemez düşünülmeyi gerektirebilir. Bazı meselelerde iyi niyetli düşünmenin ne kadar yanlış olduğunu görerek, tedbirli olursunuz. Canınızı yakan, sizi rahatsız eden insanları içinizden affetmek gelmez. Akrep burcunda ilerleyen Ay, aşkta tutkuları alevlendiricidir. Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumunda bir çok meseleye kafamızı takarız ve kendi kendimize kurcalar dururuz. Aslında öfkemizin tam olarak hedefi belli değildir. İllaki bizim düşündüğümüz doğrudur. Kolay kolay yapılan hiçbir şeyi affetmeyiz ve unutmayız.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.