Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevgili Teraziler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı, özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişinde, her kim olursa olsun, karşınızdaki insanın ne düşündüğünü ve ne yapmaya çalıştığını anlamanız son derece önemlidir. Bu sadece insan ilişkilerinde geçerli olmayıp, her işte veya karşınıza çıkan her olayda, parasal mevzularda geçerlidir. Akrep burcunda ilerleyen Ay, paraya düşkün olmanın işaretidir. Kazancınızı yükseltmenin, size sağlayacağı konforun, gücün gayet iyi bilincinde olursunuz.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşum etkisinde, para ve güç sahibi olmada hırslıyız. Kaybetmekten, aciz duruma düşmekten korkarız.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.