İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgili İkizler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, özgür hareket etmek isteğiniz bir hayli yükselir. Üzerimizde baskı kurabilecek hiçbir şeye izin vermezsiniz. Aşk hayatımızla ilgili meselelerde nazik ve ölçülü yaklaşımlardan hoşlanırsınız.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay boşlukta olacağından, başkalarıyla her türlü paylaşımda dikkatli olmanız şarttır. Her ne kadar bu enerji altında uyumlu bir kişi gibi davranmaya çalışsanız da, bazı insanların sizi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye kalkışmaları mümkündür. Parasal konularda dikkatli olunması gerekir. Boşluk süresince duygularınızı, mantığınızın süzgecinden geçirerek olayları incelemeniz faydalıdır.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde maddi açıdan rahat yaşama arzunuz gayet belirgindir. Ele avuca sığmaz, herkesten daha çabuk düşünmenizi sağlayan üstün zekaya sahip olduğunuz için, değerinizin anlaşılmasını isteyeceksiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, karşı cinsle aranızda tartışmalara veya birbiriniz üzerinde baskı kurmanıza neden olabilir. Bu da pek hoş olmaz. Kıskançlık, öfke, kaba saba hareketlerden kaçınmak gerekiyor.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.